У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Долинська:

Розклад поїздів по станції Долинська включає в себе 17 поїздів за такими напрямками як Рахів, Київ-Пас., Запоріжжя-1, Херсон, Миколаїв-Пас., в сумі зі станції Долинська можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Херсон - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 19 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 39 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Долинська.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Долинська, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
134Ш Миколаїв Рахів 00.24 2 хв  00.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
122П Миколаїв Київ 00.17 20 хв  00.37 Курсує щоденно - переглянути
072К Київ Запоріжжя 01.37 3 хв  01.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П Запоріжжя Київ 02.10 2 хв  02.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 03.16 3 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
122К Київ Миколаїв 04.48 20 хв  05.08 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 07.34 28 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
005Л Ужгород Херсон 08.34 2 хв  08.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
766О Київ Херсон 11.56 18 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
061Х Москва Миколаїв 11.41 35 хв  12.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 12.38 20 хв  12.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 13.15 20 хв  13.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 13.56 20 хв  14.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 16.35 20 хв  16.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
765О Херсон Київ 18.58 18 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
006Ш Херсон Ужгород 20.28 2 хв  20.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 23.05 5 хв  23.10 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Долинська