У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Долинська:

Розклад поїздів по станції Долинська включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Запоріжжя-1, Рахів, Херсон, Миколаїв-Пас., в сумі зі станції Долинська можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Херсон - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 59 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 46 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 47 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Долинська.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Долинська, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
122П Миколаїв Київ 00.22 20 хв  00.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К
Запоріжжя
Київ Запоріжжя 01.10 2 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 01.44 3 хв  01.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П
Запоріжжя
Запоріжжя Київ 01.58 2 хв  02.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
051Ш Херсон Київ 02.14 18 хв  02.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 02.56 3 хв  02.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
052К Київ Херсон 04.22 18 хв  04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
122К Київ Миколаїв 04.51 20 хв  05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 07.18 26 хв  07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 08.44 2 хв  08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Ужгород Кривий Ріг 08.44 2 хв  08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Херсон 11.51 18 хв  12.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 11.41 35 хв  12.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
751КО Херсон Київ 12.15 18 хв  12.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 12.38 20 хв  12.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 13.15 20 хв  13.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 13.56 20 хв  14.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 17.08 20 хв  17.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Мінськ 18.31 18 хв  18.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
752КО Київ Херсон 19.13 18 хв  19.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 20.50 2 хв  20.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Кривий Ріг Ужгород 20.50 2 хв  20.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 23.06 3 хв  23.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 23.54 2 хв  23.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Долинська