У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Харків-Пас.:

Розклад поїздів по станції Харків-Пас. включає в себе 82 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Київ-Пас., Новоолексіївка, Бердянськ, Львів, в сумі зі станції Харків-Пас. можна виїхати за 27 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 11 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 46 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 4 г 35 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Харків-Пас..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Харків-Пас., можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
100Ф Мінськ Запоріжжя 00.19 22 хв  00.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 01.13 29 хв  01.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 01.23 22 хв  01.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 01.23 22 хв  01.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 03.46 25 хв  04.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 03.46 25 хв  04.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 03.46 25 хв  04.11 Курсує щоденно - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 04.52 28 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К
Оберіг
Київ Харків 06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П
Харків
Новоолексіївка Харків 06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 05.48 32 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 05.48 32 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
164 Київ Харків 06.25 Курсує щоденно - переглянути
138К Хмельницький Харків 07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 07.50 30 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 07.50 30 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Д Маріуполь Харків 08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 08.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
725 Харків Київ 08.30 Курсує щоденно - переглянути
016Л Рахів Харків 08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 08.28 47 хв  09.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 07.51 1 г 25 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Ш Миколаїв Харків 09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Л Одеса Харків 09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
796 Дніпро Харків 10.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Дніпро 08.44 1 г 26 хв  10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 10.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Одеса Харків 10.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 10.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 11.05 Курсує щоденно - переглянути
095Х Москва Полтава 07.51 3 г 19 хв  11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 11.10 23 хв  11.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 11.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 12.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 12.06 30 хв  12.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 12.06 30 хв  12.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
722 Київ Харків 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 13.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
723 Харків Київ 13.34 Курсує щоденно - переглянути
18 Львів Харків 13.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
16 Львів Харків 13.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 13.55 Курсує щоденно - переглянути
15 Івано-Франківськ Харків 13.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 14.10 29 хв  14.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 14.10 29 хв  14.39 Курсує щоденно - переглянути
142Л Львів Бахмут 14.10 29 хв  14.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 14.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Львів Харків 14.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Івано-Франківськ 15.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Львів 15.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
17 Харків Львів 15.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
015О Харків Рахів 15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 16.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
077О Харків Маріуполь 16.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
139О Харків Миколаїв 17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Львів 18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
795 Харків Дніпро 19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
724 Київ Харків 20.12 Курсує щоденно - переглянути
021КО Харків Трускавець 20.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 20.43 25 хв  21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
163 Харків Київ 21.16 Курсує щоденно - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 20.35 51 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 20.35 51 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Харків Одеса 21.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
081О
Харків
Харків Новоолексіївка 22.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Москва 21.31 46 хв  22.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 22.10 30 хв  22.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 22.10 30 хв  22.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 22.11 33 хв  22.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
726К Київ Харків 22.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
370К Київ Баку 22.26 29 хв  22.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О
Оберіг
Харків Київ 23.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 22.35 42 хв  23.17 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харків-Пас.