У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Крижопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Крижопіль:

Розклад поїздів по станції Крижопіль включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Чернівці, Ужгород, Львів, Одеса-Головна, Київ-Пас., в сумі зі станції Крижопіль можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 16 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 19 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 3 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Крижопіль.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Крижопіль, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
136Ш Одеса Чернівці 01.08 2 хв  01.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 02.41 2 хв  02.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 04.01 2 хв  04.03 Курсує щоденно - переглянути
235 Чернівці Одеса 04.14 2 хв  04.16 Курсує щоденно - переглянути
26 Рахів Одеса 04.14 2 хв  04.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Яремче Одеса 04.14 2 хв  04.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 04.57 2 хв  04.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 07.52 2 хв  07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 09.14 2 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Яремче 19.13 2 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Рахів 19.13 2 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
236 Одеса Чернівці 19.13 2 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 22.07 2 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Ізмаїл 23.44 1 хв  23.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Крижопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Крижопіль