У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоград-Волинський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Новоград-Волинський:

Розклад поїздів по станції Новоград-Волинський включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Ковель, Ужгород, Київ-Пас., Чернігів, Сватове, в сумі зі станції Новоград-Волинський можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 46 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 51 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 5 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Новоград-Волинський.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Новоград-Волинський, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Новоград-Волинський-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
097К
Світязь
Київ Ковель 00.33 2 хв  00.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 02.20 2 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 02.20 2 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л
Світязь
Ковель Київ 02.44 2 хв  02.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
096ЛШ Рахів Київ 05.15 2 хв  05.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л
Прикарпаття
Івано-Франківськ Київ 05.24 2 хв  05.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 05.24 2 хв  05.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 07.07 2 хв  07.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 07.58 14 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 07.58 14 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
043К
Прикарпаття
Київ Івано-Франківськ 22.20 2 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 22.20 2 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
095КО Київ Рахів 23.26 2 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 23.49 2 хв  23.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Новоград-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новоград-Волинський