У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Первомайськ-на-Бузі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Первомайськ-на-Бузі:

Розклад поїздів по станції Первомайськ-на-Бузі включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Львів, Кривий Ріг-Головний, Запоріжжя-1, Краматорськ, Харків-Пас., в сумі зі станції Первомайськ-на-Бузі можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 30 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 00 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 30 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Первомайськ-на-Бузі.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Первомайськ-на-Бузі, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Первомайськ-на-Бузі - Київ від 225.35 грн.

  • Первомайськ-на-Бузі - Харків від 330.08 грн.

  • Первомайськ-на-Бузі - Львів від 189.49 грн.

  • Первомайськ-на-Бузі - Дніпро від 192.15 грн.

  • Первомайськ-на-Бузі - Одеса від 116.17 грн.

  • Первомайськ-на-Бузі - Запоріжжя від 245.67 грн.

  • Первомайськ-на-Бузі - Тернопіль від 175.90 грн.

  • Первомайськ-на-Бузі - Хмельницький від 147.40 грн.

  • Первомайськ-на-Бузі - Кривий Ріг(всі вокзали) від 140.97 грн.

  • Первомайськ-на-Бузі - Кропивницький від 166.49 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
228 Кривий Ріг Львів 00.11 3 хв  00.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Запоріжжя Львів 00.11 3 хв  00.14 Курсує щоденно - переглянути
128 Львів Кривий Ріг 01.20 5 хв  01.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 01.20 5 хв  01.25 Курсує щоденно - переглянути
192 Одеса Краматорськ 01.58 2 хв  02.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Одеса Харків 01.58 2 хв  02.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 02.06 2 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Запоріжжя 02.06 2 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
54
СКІФІЯ
Одеса Дніпро 02.06 2 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Запоріжжя Одеса 02.26 4 хв  02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
53
СКІФІЯ
Дніпро Одеса 02.26 4 хв  02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
254 Кривий Ріг Одеса 02.26 4 хв  02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Київ Одеса 02.52 2 хв  02.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 07.45 2 хв  07.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Краматорськ Одеса 07.45 2 хв  07.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Одеса Київ 22.17 2 хв  22.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Первомайськ-на-Бузі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Первомайськ-на-Бузі