У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Рожище:

Розклад поїздів по станції Рожище включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Львів, Ковель, Запоріжжя-1, Новоолексіївка, Бахмут, в сумі зі станції Рожище можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 33 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 57 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Рожище.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Рожище, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
114Д Бахмут Львів 01.46 2 хв  01.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 07.31 2 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
668Ш Львів Ковель 08.29 2 хв  08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Ш Одеса Ковель 09.30 2 хв  09.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 11.04 2 хв  11.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 11.13 2 хв  11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 12.32 5 хв  12.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 14.26 4 хв  14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 16.58 5 хв  17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 18.12 4 хв  18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 19.12 3 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 21.02 2 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Рожище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рожище