У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шепетівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Шепетівка:

Розклад поїздів по станції Шепетівка включає в себе 37 поїздів за такими напрямками як Полтава-Південна, Івано-Франківськ, Київ-Пас., Ворохта, Чернівці, в сумі зі станції Шепетівка можна виїхати за 18 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 03 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 55 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Шепетівка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Шепетівка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
150 Чернівці Полтава 23.59 2 хв  00.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Ворохта Полтава 23.59 2 хв  00.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 00.06 2 хв  00.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 02.01 2 хв  02.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 02.03 2 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 02.03 2 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 02.03 2 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 02.03 2 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 02.10 5 хв  02.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 02.39 2 хв  02.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 03.12 2 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Лозова Ужгород 03.12 2 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 03.12 2 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 03.12 2 хв  03.14 Курсує щоденно - переглянути
870 Шепетівка Київ 03.35 Курсує щоденно - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 04.30 2 хв  04.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 04.22 11 хв  04.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 04.33 2 хв  04.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 06.20 2 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 06.28 2 хв  06.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 07.05 2 хв  07.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 07.05 2 хв  07.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 07.39 2 хв  07.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 09.41 2 хв  09.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 15.40 2 хв  15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 15.40 2 хв  15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 18.09 15 хв  18.24 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 21.49 2 хв  21.51 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 21.46 6 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 22.25 19 хв  22.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
886 Рівне Шепетівка 23.00 Курсує щоденно - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 23.19 2 хв  23.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 23.32 5 хв  23.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Івано-Франківськ Кременчук 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шепетівка