У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Синельникове:

Розклад поїздів по станції Синельникове включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Львів, Одеса-Головна, Ковель, Київ-Пас., в сумі зі станції Синельникове можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 34 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 56 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Синельникове.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Синельникове, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Синельникове - Харків від 133.63 грн.

  • Синельникове - Львів від 249.59 грн.

  • Синельникове - Дніпро від 96.07 грн. (45.5 км)

  • Синельникове - Одеса від 316.47 грн.

  • Синельникове - Запоріжжя від 32.00 грн. (63.4 км)

  • Синельникове - Рівне від 278.12 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Синельникове-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
86 Львів Запоріжжя 05.32 2 хв  05.34 Курсує щоденно - переглянути
38 Київ Запоріжжя 06.43 2 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
128 Запоріжжя Львів 10.50 20 хв  11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Запоріжжя 12.28 2 хв  12.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 12.40 2 хв  12.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 14.22 20 хв  14.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Запоріжжя Одеса 17.15 2 хв  17.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 17.30 2 хв  17.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 19.48 2 хв  19.50 Курсує щоденно - переглянути
38 Запоріжжя Київ 21.30 2 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Синельникове-2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
296 Дніпро Харків 00.33 2 хв  00.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
295 Харків Дніпро 04.07 2 хв  04.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Одеса Харків 11.47 2 хв  11.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 11.47 2 хв  11.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 23.16 2 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Краматорськ Одеса 23.16 2 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Синельникове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Синельникове