У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балта - Роздільна-1
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Балта - Роздільна-1:

Розклад поїздів і електричок Балта - Роздільна-1 на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Балта вранці о 04 г 44 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 48 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Балта о 13 г 27 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Балта до пункту прибуття Роздільна-1 становить 2 г 11 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 59 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 47 хв.
Деякі поїзди від станції Балта до станції Роздільна-1 курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Балта - Роздільна-1 проїжджають через такі станції і населені пункти як: Подільськ-Жм..
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Балта - Роздільна-1, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Балта - Роздільна-1 можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Балта до станції Роздільна-1 можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 40.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Балта -Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Балта — Роздільна-1

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Роздільна-1 — Балта

За маршрутом Балта - Роздільна-1 курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Балта - Роздільна-1 Показати тільки електрички сполученням Балта - Роздільна-1