У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Балта
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Роздільна-1 - Балта:

Розклад поїздів і електричок Роздільна-1 - Балта на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Роздільна-1 вранці о 10 г 13 хв і прибуває на кінцеву станцію о 12 г 57 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Роздільна-1 о 22 г 16 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Роздільна-1 до пункту прибуття Балта становить 1 г 57 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 48 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 44 хв.
Деякі поїзди від станції Роздільна-1 до станції Балта курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Роздільна-1 - Балта проїжджають через такі станції і населені пункти як: Роздільна Сортувальна, Торосове, Петрівка, Обхідна.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Роздільна-1 - Балта, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Балта можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Роздільна-1 до станції Балта можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 40.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Роздільна-1 -Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Балта

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Балта — Роздільна-1

За маршрутом Роздільна-1 - Балта курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Роздільна-1 - Балта Показати тільки електрички сполученням Роздільна-1 - Балта