У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бердичів(всі вокзали) - Козятин
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Бердичів(всі вокзали) - Козятин:

Розклад поїздів і електричок Бердичів(всі вокзали) - Козятин на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 9. Перший поїзд відправляється зі станції Бердичів(всі вокзали) вночі о 01 г 13 хв і прибуває на кінцеву станцію о 01 г 37 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Бердичів(всі вокзали) о 22 г 59 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Бердичів(всі вокзали) до пункту прибуття Козятин становить 0 г 32 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 24 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 39 хв.
Деякі поїзди від станції Бердичів(всі вокзали) до станції Козятин курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Бердичів(всі вокзали) - Козятин проїжджають через такі станції і населені пункти як: Іванківці.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Бердичів(всі вокзали) - Козятин, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Бердичів(всі вокзали) - Козятин можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Бердичів(всі вокзали) до станції Козятин можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 15.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Бердичів -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бердичів(всі вокзали) — Козятин

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Козятин — Бердичів(всі вокзали)

За маршрутом Бердичів(всі вокзали) - Козятин курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Бердичів(всі вокзали) - Козятин Показати тільки електрички сполученням Бердичів(всі вокзали) - Козятин