З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коломия - Чернівці
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Коломия - Чернівці:

Розклад поїздів і електричок Коломия - Чернівці на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Коломия вранці о 05 г 08 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 25 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Коломия о 20 г 59 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Коломия до пункту прибуття Чернівці становить 1 г 30 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 3 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 17 хв.
Деякі поїзди від станції Коломия до станції Чернівці курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Коломия - Чернівці проїжджають через такі станції і населені пункти як: Матіївці, Олешків, Снятин, Мамаєвці.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Коломия - Чернівці, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Коломия - Чернівці можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Коломия -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коломия — Чернівці

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернівці — Коломия

За маршрутом Коломия - Чернівці курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Коломия - Чернівці Показати тільки електрички сполученням Коломия - Чернівці