У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Тернопіль:

Розклад поїздів Мукачево Тернопіль на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Славське, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.12, 19.04 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 00.42, 01.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Мукачево – Тернопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Мукачево - Тернопіль можна від 176.57 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
81 Ужгород Київ 18.12
Мукачево
00.42
Тернопіль-Пас.
6 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 18.12
Мукачево
00.42
Тернопіль-Пас.
6 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
13 Солотвино Київ 19.04
Мукачево
01.53
Тернопіль-Пас.
6 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 20.52
Мукачево
03.21
Тернопіль-Пас.
6 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Мукачево