З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Тернопіль:

Розклад поїздів Мукачево Тернопіль на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Славське, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.46, 18.05, 19.26 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 22.50, 00.38, 01.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
227Л Ужгород Одеса 15.46
Мукачево
22.50
Тернопіль-Пас.
7 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 18.05
Мукачево
00.38
Тернопіль-Пас.
6 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
207Л Ужгород Київ 19.26
Мукачево
01.53
Тернопіль-Пас.
6 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 22.00
Мукачево
04.54
Тернопіль-Пас.
6 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Мукачево