У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Ковель
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Рівне - Ковель:

Розклад поїздів і електричок Рівне - Ковель на даний момент включає поїздів далекого прямування - 7, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Рівне вночі о 03 г 49 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 00 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Рівне о 17 г 55 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Рівне до пункту прибуття Ковель становить 3 г 26 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 43 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 24 хв.
Деякі поїзди від станції Рівне до станції Ковель курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Рівне - Ковель проїжджають через такі станції і населені пункти як: Клевань, Ківерці.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Рівне - Ковель, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Рівне - Ковель можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Рівне -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Ковель

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Ковель — Рівне

За маршрутом Рівне - Ковель курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Рівне - Ковель Показати тільки електрички сполученням Рівне - Ковель