У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Помічна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Помічна:

Розклад поїздів Роздільна-1 Помічна на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Помічна найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.29, 22.04 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Помічна прибувають вони відповідно о 23.30, 03.10 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Роздільна-1 Помічна говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Роздільна-1 - Помічна складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Помічна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Помічна залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Помічна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Помічна — Роздільна-1