У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Кодима
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Рудниця - Кодима:

Розклад поїздів і електричок Рудниця - Кодима на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Рудниця вночі о 00 г 59 хв і прибуває на кінцеву станцію о 01 г 21 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Рудниця о 16 г 05 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Рудниця до пункту прибуття Кодима становить 0 г 22 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 18 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 31 хв.
Деякі поїзди від станції Рудниця до станції Кодима курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Рудниця - Кодима проїжджають через такі станції і населені пункти як: Попелюхи.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Рудниця - Кодима, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Кодима можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Рудниця до станції Кодима можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 15.90 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Рудниця -Кодима можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Кодима

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Кодима — Рудниця

За маршрутом Рудниця - Кодима курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Рудниця - Кодима Показати тільки електрички сполученням Рудниця - Кодима