У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Славське - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Славське - Львів:

Розклад поїздів і електричок Славське - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 11, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Славське вночі о 00 г 01 хв і прибуває на кінцеву станцію о 02 г 30 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Славське о 23 г 27 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Славське до пункту прибуття Львів становить 2 г 36 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 3 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 54 хв.
Деякі поїзди від станції Славське до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Славське - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Сколе.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Славське - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Славське - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Славське -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Славське — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Славське

За маршрутом Славське - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Славське - Львів Показати тільки електрички сполученням Славське - Львів