З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Ясіня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Ясіня:

Розклад поїздів Ворохта Ясіня на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Ясіня найчастіше зупиняються на станціях Вороненко, Лазещина, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.54, 12.49 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Ясіня прибувають вони відповідно о 08.30, 13.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Ясіня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Ясіня складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Ясіня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
357К Київ Рахів 07.54
Ворохта
08.30
Ясіня
36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 12.49
Ворохта
13.24
Ясіня
35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 12.49
Ворохта
13.24
Ясіня
35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
606К Львів Рахів 22.08
Ворохта
22.50
Ясіня
42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Ясіня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Ясіня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ясіня — Ворохта