У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Бердичів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Бердичів:

Розклад поїздів Запоріжжя Бердичів на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Бердичів найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.37, 07.20, 13.12 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Бердичів прибувають вони відповідно о 18.50, 00.25 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Запоріжжя Бердичів говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Запоріжжя - Бердичів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Бердичів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – Бердичів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя - Бердичів можна від 236.65 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Бердичів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бердичів — Запоріжжя