У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Олександрія:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Олександрія на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Олександрія найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-1, Верхівцеве, Божедарівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.37, 07.20, 09.55 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Олександрія прибувають вони відповідно о 12.13, 19.01 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Запоріжжя-1 Олександрія говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Олександрія складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Олександрія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Олександрія залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Олександрія можна від 120.98 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Олександрія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олександрія — Запоріжжя-1