У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Бердичів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Бердичів:

Розклад поїздів Знам'янка Бердичів на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Бердичів найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Цвіткове, Городище, Корсунь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.29, 12.54 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Бердичів прибувають вони відповідно о 08.28, 18.50 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Знам'янка Бердичів говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Знам'янка - Бердичів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Бердичів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Бердичів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Знам'янка - Бердичів можна від 258.69 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Бердичів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бердичів — Знам'янка