У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Одеса:

Розклад поїздів по станції Одеса включає в себе 60 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Костянтинівка, Харків-Пас., Київ-Пас., в сумі зі станції Одеса можна виїхати за 22 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 19 г 41 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 24 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 13 г 43 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Одеса.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Одеса, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Одеса-Східна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
148К Київ Одеса 04.38 2 хв  04.40 Курсує щоденно - переглянути
092ДК Костянтинівка Одеса 04.48 2 хв  04.50 Курсує щоденно - переглянути
059О Харків Одеса 05.31 2 хв  05.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 05.41 2 хв  05.43 Курсує щоденно - переглянути
053П Дніпро Одеса 05.41 2 хв  05.43 Курсує щоденно - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.13 5 хв  10.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.50 2 хв  14.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Дніпро 14.50 2 хв  14.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 16.50 2 хв  16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ОШ Одеса Костянтинівка 16.55 2 хв  16.57 Курсує щоденно - переглянути
060Ш Одеса Харків 19.52 2 хв  19.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 20.10 2 хв  20.12 Курсує щоденно - переглянути
064Л Одеса Кривий Ріг 22.16 2 хв  22.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш Одеса Кривий Ріг 22.20 2 хв  22.22 Курсує щоденно - переглянути
054Ш Одеса Дніпро 22.20 2 хв  22.22 Курсує щоденно - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 23.04 1 хв  23.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Одеса-Головна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145К Київ Березине 04.00 35 хв  04.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 04.00 35 хв  04.35 Курсує щоденно - переглянути
148К Київ Одеса 05.14 Курсує щоденно - переглянути
092ДК Костянтинівка Одеса 05.23 Курсує щоденно - переглянути
764Л Одеса Київ 05.40 Курсує щоденно - переглянути
105К Київ Одеса 05.58 Курсує щоденно - переглянути
059О Харків Одеса 06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 06.18 Курсує щоденно - переглянути
053П Дніпро Одеса 06.18 Курсує щоденно - переглянути
012Л Львів Одеса 08.47 Курсує щоденно - переглянути
007ОШ Харків Одеса 09.13 Курсує щоденно - переглянути
227Л Ужгород Одеса 09.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
247К Житомир Одеса 09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 09.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Л Ковель Одеса 10.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
168Ш Одеса Львів 10.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Білгород-Дністровський 09.58 29 хв  10.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
642Ц Кишинів Одеса 10.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
224Ш Одеса Київ 11.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Л Львів Одеса 11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
630Б Гродно Одеса 12.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 12.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
248Л Одеса Житомир 12.35 Курсує щоденно - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Дніпро 14.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 14.49 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 16.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ОШ Одеса Костянтинівка 16.23 Курсує щоденно - переглянути
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 16.22 22 хв  16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
258О Одеса Ужгород 16.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 17.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
223К Київ Одеса 17.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Ш Одеса Львів 18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
642Ш Одеса Кишинів 18.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш Одеса Харків 19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 19.41 Курсує щоденно - переглянути
023М Москва Одеса 20.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
168Л Львів Одеса 20.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 21.16 Курсує щоденно - переглянути
008ЛПШ Одеса Харків 21.25 Курсує щоденно - переглянути
064Л Одеса Кривий Ріг 21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш Одеса Дніпро 21.51 Курсує щоденно - переглянути
054Ш Одеса Кривий Ріг 21.51 Курсує щоденно - переглянути
012Ш Одеса Львів 22.04 Курсує щоденно - переглянути
106Ш Одеса Київ 22.25 Курсує щоденно - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
221К Київ Одеса 23.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 22.54 36 хв  23.30 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 22.54 36 хв  23.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
763Л Київ Одеса 23.45 Курсує щоденно - переглянути
222Ш Одеса Київ 23.48 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Одеса-Застава-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
107Л Ужгород Одеса 14.32 2 хв  14.34 Курсує щоденно - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 21.30 2 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Одеса