У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Одеса:

Розклад поїздів по станції Одеса включає в себе 46 поїздів за такими напрямками як Костянтинівка, Запоріжжя-1, Харків-Пас., Суми, Київ-Пас., в сумі зі станції Одеса можна виїхати за 20 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 20 г 08 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 20 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 13 г 12 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Одеса.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Одеса, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Одеса-Східна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
148К Київ Одеса 04.34 2 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
059О Харків Одеса 05.53 2 хв  05.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 06.03 2 хв  06.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Рокувата Одеса 06.03 2 хв  06.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
063Д Дніпро Одеса 06.03 2 хв  06.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ДК Костянтинівка Одеса 07.33 2 хв  07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.02 2 хв  10.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ОШ Одеса Костянтинівка 14.00 2 хв  14.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 15.01 2 хв  15.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 16.58 2 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш Одеса Харків 19.08 2 хв  19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш Одеса Суми 19.08 2 хв  19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 20.40 2 хв  20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
064Л Одеса Дніпро 22.26 2 хв  22.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
064Л Одеса Кривий Ріг 22.26 2 хв  22.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 23.07 2 хв  23.09 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Одеса-Головна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145К Київ Березине 04.07 39 хв  04.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 04.07 39 хв  04.46 Курсує щоденно - переглянути
148К Київ Одеса 05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
764Л Одеса Київ 05.42 Курсує щоденно - переглянути
105К Київ Одеса 06.18 Курсує щоденно - переглянути
059О Харків Одеса 06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 06.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
063Д Дніпро Одеса 06.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Рокувата Одеса 06.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ДК Костянтинівка Одеса 08.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Л Львів Одеса 08.43 Курсує щоденно - переглянути
007ОШ Харків Одеса 08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 10.03 Курсує щоденно - переглянути
084Л Ковель Одеса 10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
642Ц Кишинів Одеса 10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 11.15 Курсує щоденно - переглянути
026К Рахів Одеса 11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Л Львів Одеса 11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 11.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ОШ Одеса Костянтинівка 13.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 14.48 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 15.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 15.10 Курсує щоденно - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 16.44 Курсує щоденно - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 17.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Ш Одеса Ковель 18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 18.26 Курсує щоденно - переглянути
026Ш Одеса Львів 18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш Одеса Суми 18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш Одеса Харків 18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
642Ш Одеса Кишинів 18.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 19.52 Курсує щоденно - переглянути
148Ш Одеса Київ 20.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 21.17 Курсує щоденно - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
064Л Одеса Дніпро 21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
064Л Одеса Кривий Ріг 21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Ш Одеса Львів 22.05 Курсує щоденно - переглянути
106Ш Одеса Київ 22.25 Курсує щоденно - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
763Л Київ Одеса 23.46 Курсує щоденно - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 23.23 35 хв  23.58 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 23.23 35 хв  23.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Одеса-Застава-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
107Л Ужгород Одеса 14.28 2 хв  14.30 Курсує щоденно - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 21.30 2 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Одеса