У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Одеса:

Розклад поїздів по станції Одеса включає в себе 55 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Костянтинівка, Харків-Пас., Київ-Пас., в сумі зі станції Одеса можна виїхати за 23 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 20 г 10 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 20 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 13 г 10 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Одеса.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Одеса, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Одеса-Східна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
148К Київ Одеса 04.39 2 хв  04.41 Курсує щоденно - переглянути
059О Харків Одеса 05.31 2 хв  05.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 05.41 2 хв  05.43 Курсує щоденно - переглянути
063Д Дніпро Одеса 05.41 2 хв  05.43 Курсує щоденно - переглянути
092ДК Костянтинівка Одеса 07.34 2 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.01 2 хв  10.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.50 2 хв  14.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Дніпро 14.50 2 хв  14.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 16.50 2 хв  16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ОШ Одеса Костянтинівка 16.55 2 хв  16.57 Курсує щоденно - переглянути
060Ш Одеса Харків 19.52 2 хв  19.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 20.39 2 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути
064Л Одеса Кривий Ріг 22.16 2 хв  22.18 Курсує щоденно - переглянути
064Л Одеса Дніпро 22.16 2 хв  22.18 Курсує щоденно - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 23.04 2 хв  23.06 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Одеса-Головна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145К Київ Березине 04.05 41 хв  04.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 04.05 41 хв  04.46 Курсує щоденно - переглянути
148К Київ Одеса 05.14 Курсує щоденно - переглянути
764Л Одеса Київ 05.42 Курсує щоденно - переглянути
105К Київ Одеса 06.00 Курсує щоденно - переглянути
059О Харків Одеса 06.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
063Д Дніпро Одеса 06.19 Курсує щоденно - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 06.19 Курсує щоденно - переглянути
092ДК Костянтинівка Одеса 08.10 Курсує щоденно - переглянути
012Л Львів Одеса 08.43 Курсує щоденно - переглянути
007ОШ Харків Одеса 09.11 Курсує щоденно - переглянути
227Л Ужгород Одеса 09.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 10.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Л Ковель Одеса 10.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Білгород-Дністровський 10.02 35 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
642Ц Кишинів Одеса 10.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Л Львів Одеса 11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
630Б Гродно Одеса 11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
689Б Могилів Одеса 11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
689Б Вітебськ Одеса 11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Дніпро 14.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Могилів 14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Вітебськ 14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 15.06 Курсує щоденно - переглянути
024Ш Одеса Москва 15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ОШ Одеса Костянтинівка 16.23 Курсує щоденно - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 16.22 22 хв  16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
258О Одеса Ужгород 16.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Ш Одеса Львів 18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
642Ш Одеса Кишинів 18.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш Одеса Харків 19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 20.10 Курсує щоденно - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 21.17 Курсує щоденно - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 21.26 Курсує щоденно - переглянути
064Л Одеса Дніпро 21.47 Курсує щоденно - переглянути
064Л Одеса Кривий Ріг 21.47 Курсує щоденно - переглянути
012Ш Одеса Львів 22.04 Курсує щоденно - переглянути
106Ш Одеса Київ 22.25 Курсує щоденно - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
763Л Київ Одеса 23.45 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 23.23 35 хв  23.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 23.23 35 хв  23.58 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Одеса-Застава-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
107Л Ужгород Одеса 14.45 2 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 21.30 2 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Одеса