У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білопілля
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Білопілля:

Розклад поїздів по станції Білопілля включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Київ-Пас., Суми, Львів, Ужгород, в сумі зі станції Білопілля можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Суми - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 10 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 56 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 46 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Білопілля.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Білопілля, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Білопілля - Київ від 197.75 грн.

  • Білопілля - Харків від 165.01 грн. (221.9 км)

  • Білопілля - Львів від 330.62 грн.

  • Білопілля - Суми(всі вокзали) від 100.63 грн. (47.7 км)

  • Білопілля - Івано-Франківськ від 278.68 грн.

  • Білопілля - Ужгород(всі вокзали) від 660.84 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
806 Конотоп Харків 06.07 1 хв  06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
779
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Суми Київ 07.25 1 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 07.59 2 хв  08.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Ворохта Суми 09.08 2 хв  09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Рахів Суми 09.08 2 хв  09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 12.24 2 хв  12.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
280 Київ Суми 12.31 2 хв  12.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
114 Львів Харків 14.58 2 хв  15.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
279 Суми Київ 15.40 3 хв  15.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 19.17 2 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Ворохта 19.44 2 хв  19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 19.44 2 хв  19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
805 Харків Конотоп 20.02 1 хв  20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
780
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Київ Суми 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Білопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білопілля