У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білопілля
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Білопілля:

Розклад поїздів по станції Білопілля включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Вінниця, Київ-Пас., Суми, Санкт-Петербург-Вітебський, Харків-Пас., в сумі зі станції Білопілля можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Суми - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 09 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 56 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 47 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Білопілля.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Білопілля, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
779ДО Суми Вінниця 06.07 1 хв  06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
779 Суми Київ 07.53 1 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
260Л Ворохта Суми 09.07 2 хв  09.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 11.26 2 хв  11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 11.38 2 хв  11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 16.08 2 хв  16.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 16.28 2 хв  16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 17.12 2 хв  17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 17.12 2 хв  17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 17.24 2 хв  17.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 17.24 2 хв  17.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
780 Київ Суми 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 18.50 2 хв  18.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 21.04 1 хв  21.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Білопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білопілля