У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернівці:

Актуальний розклад електричок по станції Чернівці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чернівці з такими станціями і населеними пунктами як Коломия, Вадул-Сірет. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 42 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Чернівці-Північна, Чернівці Південна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чернівці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернівці - Коломия, Коломия - Вадул-Сірет. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернівці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6470-6469 Чернівці Коломия 05.44 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Коломия Вадул-Сірет 07.25 1 г 08.25 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Вадул-Сірет Коломия 17.32 10 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Коломия Чернівці 22.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чернівці