У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Деражня:

Розклад поїздів по станції Деражня включає в себе 26 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Івано-Франківськ, Чернівці, Ясіня, Київ-Пас., в сумі зі станції Деражня можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 13 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 26 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 13 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Деражня.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Деражня, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Деражня - Київ від 162.43 грн. (314.1 км)

  • Деражня - Львів від 127.55 грн.

  • Деражня - Одеса від 229.85 грн.

  • Деражня - Івано-Франківськ від 349.67 грн.

  • Деражня - Чернівці(всі вокзали) від 245.06 грн.

  • Деражня - Тернопіль від 142.53 грн.

  • Деражня - Хмельницький від 118.79 грн. (35.5 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
135 Івано-Франківськ Одеса 01.11 2 хв  01.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 01.11 2 хв  01.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Ясіня Одеса 01.11 2 хв  01.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Чернівці Одеса 01.11 2 хв  01.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
25 Івано-Франківськ Одеса 01.11 2 хв  01.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Івано-Франківськ 01.20 2 хв  01.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Чернівці 01.20 2 хв  01.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Ясіня 01.20 2 хв  01.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 01.20 2 хв  01.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Івано-Франківськ 01.20 2 хв  01.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 03.39 2 хв  03.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 05.25 2 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 05.25 2 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Запоріжжя Львів 06.53 15 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
228 Кривий Ріг Львів 06.53 15 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Рахів Київ 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Ворохта Київ 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
772
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Хмельницький Київ 11.40 2 хв  11.42 Курсує щоденно - переглянути
191 Київ Львів 12.29 2 хв  12.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Львів Київ 16.56 2 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Кривий Ріг 18.46 2 хв  18.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 18.46 2 хв  18.48 Курсує щоденно - переглянути
771
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Київ Хмельницький 19.53 2 хв  19.55 Курсує щоденно - переглянути
110 Львів Миколаїв 20.58 2 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 20.58 2 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 23.04 2 хв  23.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Деражня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Деражня