У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Деражня:

Розклад поїздів по станції Деражня включає в себе 32 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Одеса-Головна, Львів, Київ-Пас., Чернівці, в сумі зі станції Деражня можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 02 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 11 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 9 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Деражня.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Деражня, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
81 Київ Ужгород 00.00 2 хв  00.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 01.00 2 хв  01.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Яремче Одеса 01.08 2 хв  01.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Ворохта Одеса 01.08 2 хв  01.10 Курсує щоденно - переглянути
235 Чернівці Одеса 01.08 2 хв  01.10 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 03.16 2 хв  03.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 03.23 2 хв  03.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Кам'янець-Подільський Київ 04.00 2 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 04.06 2 хв  04.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 04.42 2 хв  04.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Хмельницький 04.45 2 хв  04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 05.02 2 хв  05.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 05.19 1 хв  05.20 Курсує щоденно - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 05.28 2 хв  05.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 05.44 2 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 06.10 2 хв  06.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 06.31 2 хв  06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 07.13 2 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
073А Москва Львів 11.44 2 хв  11.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 12.28 2 хв  12.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 13.03 2 хв  13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Хмельницький Київ 14.15 2 хв  14.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 17.22 2 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 17.42 2 хв  17.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 18.48 2 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути
769 Київ Кам'янець-Подільський 20.31 2 хв  20.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 21.13 2 хв  21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 21.17 2 хв  21.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Яремче 22.09 2 хв  22.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
236 Одеса Чернівці 22.09 2 хв  22.11 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Ворохта 22.09 2 хв  22.11 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 23.19 1 хв  23.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Деражня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Деражня