У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубно
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дубно:

Розклад поїздів по станції Дубно включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Лисичанськ, Сватове, Київ-Пас., Ужгород, Львів, в сумі зі станції Дубно можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 01 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 46 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 45 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дубно.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дубно, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
045Л Ужгород Лисичанськ 04.43 2 хв  04.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 04.43 2 хв  04.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 04.48 2 хв  04.50 Курсує щоденно - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 05.42 2 хв  05.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 05.42 2 хв  05.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 05.43 2 хв  05.45 Курсує щоденно - переглянути
114Д Бахмут Львів 05.59 2 хв  06.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
371Б Могилів Львів 06.27 2 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
744КШ Львів Дарниця 07.21 1 хв  07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 07.36 2 хв  07.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Львів Рівне 12.30 1 хв  12.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 12.32 3 хв  12.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 15.38 2 хв  15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 19.06 5 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
372Л Львів Могилів 19.49 3 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Львів Рівне 20.46 1 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
743ЛШ Дарниця Львів 21.26 1 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 23.43 2 хв  23.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дубно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубно