У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубно
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дубно:

Розклад поїздів по станції Дубно включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Київ-Пас., Ужгород, Львів, Ковель, в сумі зі станції Дубно можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 34 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 35 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 1 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дубно.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дубно, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
13 Київ Солотвино 00.02 2 хв  00.04 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 04.53 3 хв  04.56 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 06.22 2 хв  06.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
265 Ужгород Ковель 09.06 2 хв  09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
743 Київ Львів 10.31 1 хв  10.32 Курсує щоденно - переглянути
804 Львів Рівне 11.51 1 хв  11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 14.08 2 хв  14.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
744 Львів Київ 16.59 1 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
806 Львів Рівне 18.37 1 хв  18.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
266 Ковель Ужгород 19.33 3 хв  19.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 19.46 2 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дубно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубно