У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубно
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дубно:

Розклад поїздів по станції Дубно включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Київ-Пас., Лисичанськ, Ужгород, Львів, в сумі зі станції Дубно можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 29 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 46 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 17 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дубно.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дубно, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
013К Київ Солотвино 00.19 2 хв  00.21 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 03.48 2 хв  03.50 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 05.12 2 хв  05.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 05.40 4 хв  05.44 Курсує щоденно - переглянути
371Б Могилів Львів 06.27 2 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
744КЛШ Львів Дарниця 07.25 1 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 11.06 2 хв  11.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 12.50 2 хв  12.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
372Л Львів Могилів 19.49 3 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
743КЛШ Дарниця Львів 21.22 1 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дубно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубно