У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ківерці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ківерці:

Розклад поїздів по станції Ківерці включає в себе 15 поїздів за такими напрямками як Ковель, Луцьк, Хелм-Головний, Київ-Пас., Дніпро-Головний, в сумі зі станції Ківерці можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 59 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 29 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ківерці.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ківерці, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Ківерці - Київ від 235.01 грн.

  • Ківерці - Дніпро від 332.41 грн.

  • Ківерці - Одеса від 328.82 грн.

  • Ківерці - Запоріжжя від 286.09 грн.

  • Ківерці - Рівне від 121.52 грн. (61.8 км)

  • Ківерці - Вінниця(всі вокзали) від 176.57 грн.

  • Ківерці - Луцьк від 12.99 грн. (11.2 км)

  • Ківерці - Ужгород(всі вокзали) від 321.63 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
97 Київ Ковель 05.57 2 хв  05.59 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 07.01 2 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 10.45 6 хв  10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
87 Дніпро Ковель 10.45 6 хв  10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Дніпро Ковель 10.45 6 хв  10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
367 Ужгород Луцьк 11.00 12 хв  11.12 Курсує щоденно - переглянути
119 Дніпро Хелм 12.12 2 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
755
ІНТЕРСІТІ
Київ Луцьк 13.03 1 хв  13.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
756
ІНТЕРСІТІ
Луцьк Київ 16.33 1 хв  16.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Хелм Дніпро 16.49 2 хв  16.51 Курсує щоденно - переглянути
368 Луцьк Ужгород 18.00 2 хв  18.02 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 18.39 23 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Дніпро 18.39 23 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 18.39 23 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 20.21 32 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ківерці