У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ківерці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ківерці:

Розклад поїздів по станції Ківерці включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Львів, Ковель, Запоріжжя-1, Новоолексіївка, Бахмут, в сумі зі станції Ківерці можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 44 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 46 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ківерці.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ківерці, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
114Д Бахмут Львів 02.06 22 хв  02.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 05.41 3 хв  05.44 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 07.48 2 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Львів Ковель 07.49 23 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 10.51 2 хв  10.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 11.23 22 хв  11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 11.32 22 хв  11.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 12.42 4 хв  12.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 15.10 2 хв  15.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 18.32 22 хв  18.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 19.30 23 хв  19.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 20.25 28 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ківерці