У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Миколаїв:

Розклад поїздів по станції Миколаїв включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Херсон, Краматорськ, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Миколаїв можна виїхати за 4 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Херсон - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 55 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 33 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 38 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Миколаїв.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Миколаїв, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Миколаїв - Київ від 149.22 грн.

  • Миколаїв - Львів від 253.98 грн.

  • Миколаїв - Тернопіль від 272.13 грн.

  • Миколаїв - Хмельницький від 305.46 грн.

  • Миколаїв - Вінниця(всі вокзали) від 233.44 грн.

  • Миколаїв - Херсон(всі вокзали) від 49.28 грн.

  • Миколаїв - Ім. Тараса Шевченка від 136.26 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
102 Краматорськ Миколаїв 06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Миколаїв 06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 06.20 35 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Херсон 06.20 35 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 10.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 10.26 45 хв  11.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
219 Херсон Миколаїв 10.50 30 хв  11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Краматорськ 10.50 50 хв  11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 15.10 50 хв  16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
220 Миколаїв Херсон 15.53 30 хв  16.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
121
МИКОЛАЇВ
Херсон Київ 20.22 1 г 24 хв  21.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Миколаїв Вантажний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
219 Херсон Миколаїв 11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
220 Миколаїв Херсон 15.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв