У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Миколаїв:

Розклад поїздів по станції Миколаїв включає в себе 30 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Київ-Пас., Москва-Київська, Херсон, Львів, в сумі зі станції Миколаїв можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 21 хв і прибуває в пункт призначення о 13 г 27 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 6 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Миколаїв.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Миколаїв, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
134Л Рахів Миколаїв 05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Івано-Франківськ Миколаїв 05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 05.38 20 хв  05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
767ОШ Херсон Київ 06.18 3 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
251О Харків Миколаїв 06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
251ПК Харків Одеса 06.55 20 хв  07.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
122К Київ Миколаїв 07.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
188П Ковель Миколаїв 10.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 10.36 10 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 10.20 55 хв  11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 12.43 25 хв  13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
298ОП Київ Миколаїв 13.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 13.47 5 хв  13.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
766О Київ Херсон 14.09 3 хв  14.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
188Ш Миколаїв Ковель 14.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 14.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 15.56 38 хв  16.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
765О Херсон Київ 16.48 3 хв  16.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 17.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 17.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
518Ш Одеса Запоріжжя 19.02 20 хв  19.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 19.07 20 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Миколаїв Харків 19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
252ПЛ Одеса Харків 19.32 20 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
768КО Київ Херсон 21.23 3 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
122П Миколаїв Київ 21.28 Курсує щоденно - переглянути
298Л Миколаїв Київ 22.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
246Ш Одеса Запоріжжя 23.02 20 хв  23.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Одеса Маріуполь 23.02 20 хв  23.22 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв