У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Миколаїв:

Розклад поїздів по станції Миколаїв включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Москва-Київська, Херсон, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Миколаїв можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Херсон - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 10 г 33 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 57 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Миколаїв.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Миколаїв, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
317Д Запоріжжя Одеса 05.38 20 хв  05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 06.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
251О Харків Миколаїв 06.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
122К Київ Миколаїв 07.45 Курсує щоденно - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 10.28 5 хв  10.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 10.20 55 хв  11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 12.42 20 хв  13.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 13.48 5 хв  13.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
766О Київ Херсон 14.09 3 хв  14.12 Курсує щоденно - переглянути
061Х Москва Миколаїв 14.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 15.56 38 хв  16.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
765О Херсон Київ 16.48 3 хв  16.51 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 17.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 19.07 20 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Миколаїв Харків 20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
122П Миколаїв Київ 21.28 Курсує щоденно - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 23.03 22 хв  23.25 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв