У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Миколаїв:

Розклад поїздів по станції Миколаїв включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Херсон, Одеса-Головна, Київ-Пас., Москва-Київська, Львів, в сумі зі станції Миколаїв можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Херсон - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 43 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 57 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 14 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Миколаїв.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Миколаїв, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
102К Київ Херсон 04.38 5 хв  04.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Ходорів Миколаїв 05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 05.38 20 хв  05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
251О Харків Миколаїв 06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
122К Київ Миколаїв 07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 07.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
101Ш Херсон Київ 08.54 5 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 10.57 5 хв  11.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 10.20 55 хв  11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
005Л Львів Херсон 11.45 5 хв  11.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 12.42 20 хв  13.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 13.47 5 хв  13.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
766О Київ Херсон 14.27 3 хв  14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 14.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 15.56 38 хв  16.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
765О Херсон Київ 16.48 3 хв  16.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Ходорів 17.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Ш Херсон Львів 17.30 10 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 19.07 20 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Миколаїв Харків 19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
122П Миколаїв Київ 21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 23.03 22 хв  23.25 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв