У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Острог
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Острог:

Розклад поїздів по станції Острог включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Ковель, Ужгород, Лисичанськ, Сватове, в сумі зі станції Острог можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 25 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 5 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Острог.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Острог, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
98 Ковель Київ 23.59 2 хв  00.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 03.23 2 хв  03.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 04.05 2 хв  04.07 Курсує щоденно - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 04.08 2 хв  04.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 04.08 2 хв  04.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 05.44 2 хв  05.46 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 06.15 2 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 06.15 2 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 08.40 2 хв  08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 10.39 2 хв  10.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 14.40 2 хв  14.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 14.40 2 хв  14.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 19.25 1 хв  19.26 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 20.50 2 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 21.31 1 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 22.45 2 хв  22.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Острог можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Острог