У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Синельникове-1:

Розклад поїздів по станції Синельникове-1 включає в себе 27 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Мінськ-Пас., Новоолексіївка, Харків-Пас., Запоріжжя-1, в сумі зі станції Синельникове-1 можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Новоолексіївка - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 35 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 25 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 50 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Синельникове-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Синельникове-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
116П Бердянськ Київ 01.01 2 хв  01.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 01.25 2 хв  01.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
081О
Харків
Харків Новоолексіївка 01.33 2 хв  01.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 02.18 2 хв  02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 02.18 2 хв  02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П
Харків
Новоолексіївка Харків 02.38 2 хв  02.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 04.24 2 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Д Маріуполь Харків 04.50 2 хв  04.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 05.08 2 хв  05.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 05.08 2 хв  05.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 05.16 2 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 06.06 2 хв  06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 06.22 2 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 07.00 2 хв  07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 07.00 2 хв  07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 12.35 20 хв  12.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 16.59 2 хв  17.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 16.59 2 хв  17.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 18.00 1 г 18 хв  19.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
077О Харків Маріуполь 20.09 2 хв  20.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 20.13 2 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Одеса 20.23 2 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 20.23 2 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 21.18 2 хв  21.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 21.18 2 хв  21.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 21.30 2 хв  21.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 21.30 2 хв  21.32 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Синельникове-1

У населеному пункті Синельникове є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Синельникове