У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яремче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Яремче:

Розклад поїздів по станції Яремче включає в себе 27 поїздів за такими напрямками як Рахів, Львів, Ворохта, Ясіня, Суми, в сумі зі станції Яремче можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ясіня - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 39 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 06 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 27 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Яремче.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Яремче, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Яремче - Київ від 191.04 грн.

  • Яремче - Харків від 896.19 грн.

  • Яремче - Львів від 143.00 грн.

  • Яремче - Дніпро від 381.78 грн.

  • Яремче - Одеса від 262.09 грн.

  • Яремче - Запоріжжя від 295.37 грн.

  • Яремче - Івано-Франківськ від 115.89 грн. (63.2 км)

  • Яремче - Тернопіль від 178.70 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
255 Київ Рахів 05.28 4 хв  05.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
816 Рахів Львів 06.03 4 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 06.33 3 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Рахів 07.36 3 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
15
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Харків Ворохта 08.36 3 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
193 Кривий Ріг Ясіня 08.36 3 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
15
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Харків Ясіня 08.36 3 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Ясіня 08.36 3 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 09.14 3 хв  09.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Ясіня 10.49 3 хв  10.52 Курсує щоденно - переглянути
357 Київ Ясіня 11.52 2 хв  11.54 Курсує щоденно - переглянути
144 Рахів Суми 12.24 15 хв  12.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
201 Харків Ворохта 13.10 2 хв  13.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 13.10 2 хв  13.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
16
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Ворохта Харків 13.33 4 хв  13.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 13.47 3 хв  13.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Ясіня Кривий Ріг 14.49 3 хв  14.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
16
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Ясіня Харків 14.49 3 хв  14.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 15.18 19 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
358 Ясіня Київ 15.33 5 хв  15.38 Курсує щоденно - переглянути
26 Ясіня Одеса 16.10 3 хв  16.13 Курсує щоденно - переглянути
202 Ворохта Харків 17.07 3 хв  17.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
204 Ворохта Дніпро 17.07 3 хв  17.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 19.07 6 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
816 Львів Рахів 19.10 4 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
96 Рахів Київ 20.35 3 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути
256 Рахів Київ 22.06 3 хв  22.09 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Яремче