У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо Дарниця - Караваєві Дачі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо Дарниця - Караваєві Дачі:

Поточний розклад електричок Депо Дарниця - Караваєві Дачі включає 11 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 24 хв зі станції Депо Дарниця і прибуває на станцію Караваєві Дачі о 08 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6927 сполученням Ніжин - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Депо Дарниця і Караваєві Дачі цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Дарниця(22.02), Київ-Пас.(22.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо Дарниця - Караваєві Дачі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Дарниця Караваєві Дачі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо Дарниця - Караваєві Дачі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо Дарниця -Караваєві Дачі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо Дарниця — Караваєві Дачі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Караваєві Дачі — Депо Дарниця