У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ДВРЗ - Протасів Яр
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) ДВРЗ - Протасів Яр:

Поточний розклад електричок ДВРЗ - Протасів Яр включає 16 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 58 хв зі станції ДВРЗ і прибуває на станцію Протасів Яр о 11 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6905 сполученням Ніжин - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями ДВРЗ і Протасів Яр цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок ДВРЗ - Протасів Яр, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом ДВРЗ Протасів Яр ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку ДВРЗ - Протасів Яр можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту ДВРЗ -Протасів Яр можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту ДВРЗ — Протасів Яр

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Протасів Яр — ДВРЗ