У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Луцьк
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ковель - Луцьк:

Розклад поїздів і електричок Ковель - Луцьк на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Ковель вночі о 00 г 58 хв і прибуває на кінцеву станцію о 02 г 45 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ковель о 18 г 55 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ковель до пункту прибуття Луцьк становить 1 г 58 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 47 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 16 хв.
Деякі поїзди від станції Ковель до станції Луцьк курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ковель - Луцьк проїжджають через такі станції і населені пункти як: Рожище.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ковель - Луцьк, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ковель - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ковель -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Луцьк

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Луцьк — Ковель

За маршрутом Ковель - Луцьк курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ковель - Луцьк Показати тільки електрички сполученням Ковель - Луцьк