З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Луцьк:

Розклад поїздів Рівне Луцьк на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Луцьк найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.48, 06.48, 09.40 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Луцьк прибувають вони відповідно о 05.06, 08.06, 11.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Луцьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Луцьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Рівне - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
097К Київ Ковель 03.48
Рівне
05.06
Луцьк
1 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 06.48
Рівне
08.06
Луцьк
1 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
127О Харків Ковель 09.40
Рівне
11.05
Луцьк
1 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 09.40
Рівне
11.05
Луцьк
1 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Луцьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луцьк — Рівне