У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - П'ятихатки-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - П'ятихатки-Пас.:

Розклад поїздів Запоріжжя П'ятихатки-Пас. на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя П'ятихатки-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.35, 14.45, 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт П'ятихатки-Пас. прибувають вони відповідно о 16.42, 17.33, 20.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя П'ятихатки-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - П'ятихатки-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - П'ятихатки-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – П'ятихатки-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя - П'ятихатки-Пас. можна від 114.16 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — П'ятихатки-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту П'ятихатки-Пас. — Запоріжжя