У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - П'ятихатки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - П'ятихатки:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 П'ятихатки на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 П'ятихатки найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.35, 14.45, 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт П'ятихатки-Пас. прибувають вони відповідно о 16.42, 17.33, 20.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 П'ятихатки є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - П'ятихатки складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - П'ятихатки можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – П'ятихатки залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя-1 - П'ятихатки можна від 114.16 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — П'ятихатки

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту П'ятихатки — Запоріжжя-1