У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Синельникове
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Запоріжжя-1 - Синельникове:

Розклад поїздів і електричок Запоріжжя-1 - Синельникове на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Запоріжжя-1 вранці о 06 г 31 хв і прибуває на кінцеву станцію о 08 г 31 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 18 г 59 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Запоріжжя-1 до пункту прибуття Синельникове становить 1 г 16 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 54 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 0 хв.
Деякі поїзди від станції Запоріжжя-1 до станції Синельникове курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Запоріжжя-1 - Синельникове проїжджають через такі станції і населені пункти як: Мотор, Вільнянськ, 1061 Км, Івківка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Запоріжжя-1 - Синельникове, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Синельникове можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Запоріжжя-1 до станції Синельникове можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Запоріжжя-1 Синельникове починається від 57.86 гривень. Квиток на електричку коштує 34.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Запоріжжя-1 -Синельникове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Синельникове

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Синельникове — Запоріжжя-1

За маршрутом Запоріжжя-1 - Синельникове курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Запоріжжя-1 - Синельникове Показати тільки електрички сполученням Запоріжжя-1 - Синельникове