У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Ківерці
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Здолбунів - Ківерці:

Розклад поїздів і електричок Здолбунів - Ківерці на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Здолбунів вранці о 04 г 08 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 44 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Здолбунів о 20 г 30 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Здолбунів до пункту прибуття Ківерці становить 2 г 15 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 0 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 59 хв.
Деякі поїзди від станції Здолбунів до станції Ківерці курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Здолбунів - Ківерці проїжджають через такі станції і населені пункти як: Рівне.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Здолбунів - Ківерці, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Ківерці можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Здолбунів -Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Ківерці

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Ківерці — Здолбунів

За маршрутом Здолбунів - Ківерці курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Здолбунів - Ківерці Показати тільки електрички сполученням Здолбунів - Ківерці