У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6261 Люботин — Боромля Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Люботин - Боромля номер 6261 відправляється зі станції Люботин о 14.40 і прибуває на станцію Боромля о 18.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6261 Люботин - Боромля пролягає по таким станціям як Манченки, Мерчик, Ріпки, Сухини, Богодухів, Куп'єваха, Кириківка, Бакирівка, Олексине, 98 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 14.40
Любівка 14.47 1 хв  14.48 7 хв 
Майський 14.54 1 хв  14.55 14 хв 
Манченки 14.59 1 хв  15.00 19 хв 
Горіховий Гай 15.04 1 хв  15.05 24 хв 
Просторе 15.09 1 хв  15.10 29 хв 
Мерчик 15.14 1 хв  15.15 34 хв 
Газове 15.19 1 хв  15.20 39 хв 
Буклевське 15.25 1 хв  15.26 45 хв 
Ріпки 15.31 1 хв  15.32 51 хв 
198 Км 15.36 1 хв  15.37 56 хв 
Максимівка 15.44 1 хв  15.45 1 г  4 хв 
Сухини 15.51 1 хв  15.52 1 г  11 хв 
Гавриші 16.00 1 хв  16.01 1 г  20 хв 
Семенів Яр 16.10 1 хв  16.11 1 г  30 хв 
Богодухів 16.18 1 хв  16.19 1 г  38 хв 
168 Км 16.26 1 хв  16.27 1 г  46 хв 
Губарівка 16.33 1 хв  16.34 1 г  53 хв 
Куп'єваха 16.43 1 хв  16.44 2 г  3 хв 
Спицин 16.51 1 хв  16.52 2 г  11 хв 
Яблучне 16.56 1 хв  16.57 2 г  16 хв 
Кириківка 17.04 1 хв  17.05 2 г  24 хв 
Козацьке 17.09 1 хв  17.10 2 г  29 хв 
Ворскла 17.15 1 хв  17.16 2 г  35 хв 
Бакирівка 17.19 1 хв  17.20 2 г  39 хв 
Рупине 17.28 1 хв  17.29 2 г  48 хв 
Смородине 17.34 6 хв  17.40 2 г  54 хв 
Олексине 17.48 1 хв  17.49 3 г  8 хв 
Скрягівка 17.55 1 хв  17.56 3 г  15 хв 
102 Км 18.02 1 хв  18.03 3 г  22 хв 
98 Км 18.10 1 хв  18.11 3 г  30 хв 
Боромля 18.20 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6261 Люботин — Боромля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031