У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6261 Люботин — Боромля Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Люботин - Боромля номер 6261 відправляється зі станції Люботин о 14.41 і прибуває на станцію Боромля о 18.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6261 Люботин - Боромля пролягає по таким станціям як Манченки, Мерчик, Ріпки, Сухини, Богодухів, Куп'єваха, Кириківка, Бакирівка, Олексине, 98 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 14.41
Любівка 14.47 1 хв  14.48 6 хв 
Майський 14.54 1 хв  14.55 13 хв 
Манченки 14.59 1 хв  15.00 18 хв 
Горіховий Гай 15.04 1 хв  15.05 23 хв 
Просторе 15.09 1 хв  15.10 28 хв 
Мерчик 15.14 1 хв  15.15 33 хв 
Газове 15.19 1 хв  15.20 38 хв 
Буклевське 15.25 1 хв  15.26 44 хв 
Ріпки 15.31 1 хв  15.32 50 хв 
198 Км 15.36 1 хв  15.37 55 хв 
Максимівка 15.44 1 хв  15.45 1 г  3 хв 
Сухини 15.51 1 хв  15.52 1 г  10 хв 
Гавриші 16.00 1 хв  16.01 1 г  19 хв 
Семенів Яр 16.10 1 хв  16.11 1 г  29 хв 
Богодухів 16.18 1 хв  16.19 1 г  37 хв 
168 Км 16.26 1 хв  16.27 1 г  45 хв 
Губарівка 16.33 1 хв  16.34 1 г  52 хв 
Куп'єваха 16.43 1 хв  16.44 2 г  2 хв 
Спицин 16.51 1 хв  16.52 2 г  10 хв 
Яблучне 16.56 1 хв  16.57 2 г  15 хв 
Кириківка 17.04 1 хв  17.05 2 г  23 хв 
Козацьке 17.09 1 хв  17.10 2 г  28 хв 
Ворскла 17.15 1 хв  17.16 2 г  34 хв 
Бакирівка 17.19 1 хв  17.20 2 г  38 хв 
Рупине 17.28 1 хв  17.29 2 г  47 хв 
Смородине 17.34 1 хв  17.35 2 г  53 хв 
Олексине 17.43 1 хв  17.44 3 г  2 хв 
Скрягівка 17.50 1 хв  17.51 3 г  9 хв 
102 Км 17.57 1 хв  17.58 3 г  16 хв 
98 Км 18.05 1 хв  18.06 3 г  24 хв 
Боромля 18.15 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6261 Люботин — Боромля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031