У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6262 Боромля — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Боромля - Люботин номер 6262 відправляється зі станції Боромля о 05.58 і прибуває на станцію Люботин о 09.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6262 Боромля - Люботин пролягає по таким станціям як Скрягівка, Рупине, Козацьке, Спицин, 168 Км, Гавриші, 198 Км, Газове, Горіховий Гай, Любівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Боромля 05.58
98 Км 06.06 1 хв  06.07 8 хв 
102 Км 06.12 1 хв  06.13 14 хв 
Скрягівка 06.18 1 хв  06.19 20 хв 
Олексине 06.23 1 хв  06.24 25 хв 
Смородине 06.30 5 хв  06.35 32 хв 
Рупине 06.39 1 хв  06.40 41 хв 
Бакирівка 06.51 1 хв  06.52 53 хв 
Ворскла 06.57 1 хв  06.58 59 хв 
Козацьке 07.04 1 хв  07.05 1 г  6 хв 
Кириківка 07.10 1 хв  07.11 1 г  12 хв 
Яблучне 07.21 1 хв  07.22 1 г  23 хв 
Спицин 07.27 1 хв  07.28 1 г  29 хв 
Куп'єваха 07.36 1 хв  07.37 1 г  38 хв 
Губарівка 07.48 1 хв  07.49 1 г  50 хв 
168 Км 07.57 1 хв  07.58 1 г  59 хв 
Богодухів 08.06 1 хв  08.07 2 г  8 хв 
Семенів Яр 08.13 1 хв  08.14 2 г  15 хв 
Гавриші 08.25 1 хв  08.26 2 г  27 хв 
Сухини 08.33 1 хв  08.34 2 г  35 хв 
Максимівка 08.40 11 хв  08.51 2 г  42 хв 
198 Км 08.57 1 хв  08.58 2 г  59 хв 
Ріпки 09.03 1 хв  09.04 3 г  5 хв 
Буклевське 09.09 1 хв  09.10 3 г  11 хв 
Газове 09.16 1 хв  09.17 3 г  18 хв 
Мерчик 09.21 1 хв  09.22 3 г  23 хв 
Просторе 09.28 1 хв  09.29 3 г  30 хв 
Горіховий Гай 09.34 1 хв  09.35 3 г  36 хв 
Манченки 09.40 1 хв  09.41 3 г  42 хв 
Майський 09.46 1 хв  09.47 3 г  48 хв 
Любівка 09.51 1 хв  09.52 3 г  53 хв 
Люботин 09.58 4 г 

У розкладі поїзда 6262 Боромля — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930