У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бердичів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Бердичів:

Розклад поїздів по станції Бердичів включає в себе 22 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Ясіня, Хелм-Головний, Одеса-Головна, Ковель, в сумі зі станції Бердичів можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 06 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 05 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 11 г 59 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Бердичів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Бердичів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Бердичів

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6 Ясіня Запоріжжя 00.04 2 хв  00.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 00.30 2 хв  00.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
23 Київ Хелм 01.05 2 хв  01.07 Курсує щоденно - переглянути
93 Харків Хелм 01.05 2 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 01.13 2 хв  01.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 02.30 2 хв  02.32 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 03.20 2 хв  03.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
24 Хелм Київ 03.44 2 хв  03.46 Курсує щоденно - переглянути
94 Хелм Харків 03.44 2 хв  03.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 03.57 2 хв  03.59 Курсує щоденно - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 04.32 2 хв  04.34 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 04.54 2 хв  04.56 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 07.54 2 хв  07.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 08.26 2 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 08.30 2 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
755 Київ Луцьк 09.40 2 хв  09.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
887 Коростень Вінниця 10.47 2 хв  10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 15.18 2 хв  15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 17.44 2 хв  17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
756 Луцьк Київ 19.10 2 хв  19.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 20.32 2 хв  20.34 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 22.49 2 хв  22.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бердичів(всі вокзали)