У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бердичів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Бердичів:

Розклад поїздів по станції Бердичів включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Хелм-Головний, Запоріжжя-1, Ковель, Київ-Пас., в сумі зі станції Бердичів можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 33 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 29 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 56 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Бердичів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Бердичів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Бердичів

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
78 Ковель Одеса 01.28 5 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
24* Київ Хелм 01.37 2 хв  01.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
23* Київ Хелм 01.37 2 хв  01.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 02.41 2 хв  02.43 Курсує щоденно - переглянути
078Ш Одеса Ковель 02.41 5 хв  02.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
24* Хелм Київ 04.31 2 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 04.41 2 хв  04.43 Курсує щоденно - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 05.49 2 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 06.01 2 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 06.13 2 хв  06.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 07.56 2 хв  07.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 08.09 2 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 08.33 2 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
887 Коростень Вінниця 10.40 2 хв  10.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 15.18 2 хв  15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 15.55 2 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 19.57 2 хв  19.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Київ Ужгород 22.48 2 хв  22.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бердичів(всі вокзали)