У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фундукліївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Фундукліївка:

Розклад поїздів по станції Фундукліївка включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Дніпро-Головний, Миколаїв-Пас., Львів, Херсон, в сумі зі станції Фундукліївка можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 56 хв і прибуває в пункт призначення о 17 г 42 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 13 г 46 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Фундукліївка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Фундукліївка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
791 Кременчук Київ 01.06 2 хв  01.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Кропивницький Київ 01.06 2 хв  01.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 01.35 2 хв  01.37 Курсує щоденно - переглянути
122К Київ Миколаїв 02.30 2 хв  02.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
122П Миколаїв Київ 02.57 2 хв  02.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 03.54 2 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 03.54 2 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 04.50 2 хв  04.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 05.21 2 хв  05.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 09.02 2 хв  09.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 10.36 2 хв  10.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 14.56 2 хв  14.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 14.56 2 хв  14.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 15.35 2 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 16.51 2 хв  16.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 19.03 2 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 19.30 2 хв  19.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Київ Кропивницький 20.01 2 хв  20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
792 Київ Кременчук 20.01 2 хв  20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 20.12 2 хв  20.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фундукліївка