У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фундукліївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Фундукліївка:

Розклад поїздів по станції Фундукліївка включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Миколаїв-Пас., Київ-Пас., Львів, Дніпро-Головний, Херсон, в сумі зі станції Фундукліївка можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Миколаїв-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 50 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 45 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 55 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Фундукліївка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Фундукліївка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
122К Київ Миколаїв 02.48 2 хв  02.50 Курсує щоденно - переглянути
122П Миколаїв Київ 02.46 7 хв  02.53 Курсує щоденно - переглянути
070Д Маріуполь Львів 03.42 10 хв  03.52 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 04.59 2 хв  05.01 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 05.38 2 хв  05.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 09.02 2 хв  09.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 10.36 2 хв  10.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 15.03 2 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 15.35 2 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 16.51 2 хв  16.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 18.54 2 хв  18.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 19.06 2 хв  19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фундукліївка