У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фундукліївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Фундукліївка:

Розклад поїздів по станції Фундукліївка включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Миколаїв-Пас., Херсон, Київ-Пас., Умань, Дніпро-Головний, в сумі зі станції Фундукліївка можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Миколаїв-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 20 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 20 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 0 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Фундукліївка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Фундукліївка, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
102 Краматорськ Миколаїв 01.18 2 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 01.18 2 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Миколаїв 01.18 2 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Херсон 01.18 2 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
121
МИКОЛАЇВ
Херсон Київ 03.06 2 хв  03.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
65 Харків Умань 03.39 2 хв  03.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 04.30 2 хв  04.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 04.30 2 хв  04.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
182 Львів Дніпро 04.30 2 хв  04.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 04.57 2 хв  04.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 04.57 2 хв  04.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Краматорськ 16.40 2 хв  16.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Львів 19.46 2 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 19.46 2 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 19.46 2 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Івано-Франківськ 19.46 2 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 19.46 2 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 21.22 2 хв  21.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 21.22 2 хв  21.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
65 Умань Харків 23.30 2 хв  23.32 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фундукліївка