У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підволочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Підволочиськ:

Розклад поїздів по станції Підволочиськ включає в себе 21 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Київ-Пас., Кам'янець-Подільський, Трускавець, Одеса-Головна, в сумі зі станції Підволочиськ можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 31 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 25 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 54 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Підволочиськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Підволочиськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 01.17 15 хв  01.32 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 01.17 15 хв  01.32 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 01.36 2 хв  01.38 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 01.36 2 хв  01.38 Курсує щоденно - переглянути
41 Дніпро Трускавець 05.02 3 хв  05.05 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 05.30 2 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
36 Перемишль Одеса 05.30 2 хв  05.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 05.30 2 хв  05.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Тернопіль 05.50 2 хв  05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 07.29 2 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Тернопіль Київ 08.19 2 хв  08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 08.41 2 хв  08.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 09.26 4 хв  09.30 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 09.26 4 хв  09.30 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 13.53 4 хв  13.57 Курсує щоденно - переглянути
85 Львів Покровськ 13.53 4 хв  13.57 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 17.03 2 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути
42 Трускавець Дніпро 18.56 2 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
110 Львів Херсон 19.14 2 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 23.56 2 хв  23.58 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 23.56 2 хв  23.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Підволочиськ