У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підволочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Підволочиськ:

Розклад поїздів по станції Підволочиськ включає в себе 31 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Київ-Пас., Перемишль Головний, Одеса-Головна, Маріуполь, в сумі зі станції Підволочиськ можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 13 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 13 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Підволочиськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Підволочиськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
81 Київ Ужгород 01.10 2 хв  01.12 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 01.36 2 хв  01.38 Курсує щоденно - переглянути
36 Одеса Перемишль 01.37 2 хв  01.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 01.37 2 хв  01.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Л Перемишль Одеса 02.23 2 хв  02.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 02.30 2 хв  02.32 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 02.30 2 хв  02.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 02.44 6 хв  02.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 04.12 2 хв  04.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 04.53 7 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 05.09 2 хв  05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 06.36 2 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
239Л Ужгород Київ 07.25 2 хв  07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 08.57 2 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
211О Харків Львів 08.48 20 хв  09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 09.44 8 хв  09.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 12.53 2 хв  12.55 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 12.53 2 хв  12.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 14.00 2 хв  14.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 14.07 2 хв  14.09 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 14.07 2 хв  14.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 14.09 2 хв  14.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 14.18 2 хв  14.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 14.54 2 хв  14.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 15.38 2 хв  15.40 Курсує щоденно - переглянути
096Л Львів Черкаси 15.59 2 хв  16.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 17.07 2 хв  17.09 Курсує щоденно - переглянути
212Л Львів Харків 18.48 2 хв  18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 19.03 2 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 19.33 2 хв  19.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Підволочиськ