У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ворохта:

Розклад поїздів по станції Ворохта включає в себе 28 поїздів за такими напрямками як Рахів, Ясіня, Суми, Запоріжжя-1, Кривий Ріг-Головний, в сумі зі станції Ворохта можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 14 г 52 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 47 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 16 г 55 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ворохта.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ворохта, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Ворохта - Київ від 234.81 грн.

  • Ворохта - Львів від 185.96 грн.

  • Ворохта - Дніпро від 1.00 грн.

  • Ворохта - Одеса від 352.33 грн.

  • Ворохта - Запоріжжя від 432.41 грн.

  • Ворохта - Івано-Франківськ від 104.67 грн. (81.6 км)

  • Ворохта - Хмельницький від 400.34 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
255 Київ Ворохта 06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
255 Київ Рахів 06.17 3 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 07.20 3 хв  07.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
95 Київ Рахів 08.23 2 хв  08.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
15
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Харків Ясіня 09.22 3 хв  09.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Ясіня 10.00 2 хв  10.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 10.00 2 хв  10.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Ясіня 11.34 4 хв  11.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Ворохта Суми 11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Рахів Суми 11.33 7 хв  11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ворохта 12.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ясіня 12.37 2 хв  12.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 13.05 3 хв  13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
201 Харків Ворохта 14.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 14.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Ясіня Кривий Ріг 14.10 2 хв  14.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
16
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Ясіня Харків 14.10 2 хв  14.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
358 Ворохта Київ 14.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
358 Ясіня Київ 14.49 3 хв  14.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Ясіня Одеса 15.29 2 хв  15.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Ворохта 16.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 16.26 2 хв  16.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
202 Ворохта Харків 16.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
204 Ворохта Дніпро 16.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 18.21 5 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
96 Рахів Київ 19.53 4 хв  19.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Ворохта Київ 21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Рахів Київ 21.25 2 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворохта