У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ворохта:

Розклад поїздів по станції Ворохта включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Миколаїв-Пас., Рахів, Київ-Пас., Маріуполь, Харків-Пас., в сумі зі станції Ворохта можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Рахів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 29 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 03 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 34 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ворохта.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ворохта, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
126Л Рахів Миколаїв 02.22 2 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 06.24 5 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 07.56 5 хв  08.01 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Рахів 09.49 5 хв  09.54 Курсує щоденно - переглянути
015О Харків Рахів 10.06 5 хв  10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 10.06 5 хв  10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 12.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 12.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 12.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
57 Київ Ворохта 12.45 Курсує щоденно - переглянути
58 Ворохта Київ 13.30 Курсує щоденно - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 14.00 2 хв  14.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Л Рахів Харків 14.00 2 хв  14.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Ворохта Полтава 14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 14.59 3 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 18.03 2 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
96 Рахів Київ 19.52 2 хв  19.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 21.59 4 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворохта