У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Здолбунів-Пас.:

Розклад поїздів по станції Здолбунів-Пас. включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Ковель, Ужгород, Львів, Луцьк, Рівне, в сумі зі станції Здолбунів-Пас. можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 48 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 32 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 44 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Здолбунів-Пас..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Здолбунів-Пас., можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Здолбунів-Пас. - Київ від 163.69 грн.

  • Здолбунів-Пас. - Харків від 288.30 грн.

  • Здолбунів-Пас. - Львів від 125.70 грн. (197.8 км)

  • Здолбунів-Пас. - Дніпро від 268.99 грн.

  • Здолбунів-Пас. - Одеса від 272.96 грн.

  • Здолбунів-Пас. - Запоріжжя від 332.41 грн.

  • Здолбунів-Пас. - Суми(всі вокзали) від 298.38 грн.

  • Здолбунів-Пас. - Рівне від 12.99 грн. (15.0 км)

  • Здолбунів-Пас. - Вінниця(всі вокзали) від 224.02 грн.

  • Здолбунів-Пас. - Луцьк від 113.97 грн. (52.5 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
97 Київ Ковель 04.30 18 хв  04.48 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 05.37 5 хв  05.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 06.07 34 хв  06.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 06.53 2 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 07.50 5 хв  07.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
367 Ужгород Ковель 09.19 17 хв  09.36 Курсує щоденно - переглянути
755
ІНТЕРСІТІ
Київ Луцьк 11.53 1 хв  11.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Львів Рівне 12.10 2 хв  12.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 13.44 2 хв  13.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
756
ІНТЕРСІТІ
Луцьк Київ 17.39 1 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Львів Рівне 19.14 3 хв  19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
368 Ковель Ужгород 19.59 18 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 20.07 36 хв  20.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 21.25 5 хв  21.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 21.25 5 хв  21.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 22.51 18 хв  23.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Здолбунів-Пас.