У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Знам'янка:

Актуальний розклад електричок по станції Знам'янка містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Знам'янка з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 19 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Знам'янка-Сортувальна, Колгоспна, Вагонне депо, Пост 309 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Знам'янка відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас., Черкаси - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Кропивницький. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Знам'янка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Знам'янка - Київ від 120.37 грн.

  • Знам'янка - Харків від 233.50 грн.

  • Знам'янка - Львів від 257.91 грн.

  • Знам'янка - Дніпро від 111.55 грн.

  • Знам'янка - Одеса від 202.08 грн.

  • Знам'янка - Запоріжжя від 127.29 грн.

  • Знам'янка - Рівне від 275.41 грн.

  • Знам'янка - Тернопіль від 536.49 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Знам'янка-Пас.

Вокзал Знам'янка-2

Вокзал Знам'янка-Сортувальна

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Знам'янка