З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Львів:

Розклад поїздів Знам'янка Львів на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Львів найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Злочів, Фундукліївка, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.58, 12.58, 18.24 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 17.35, 02.49, 08.28 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Знам'янка Львів говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Знам'янка - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Знам'янка