У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ДВРЗ - Караваєві Дачі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) ДВРЗ - Караваєві Дачі:

Поточний розклад електричок ДВРЗ - Караваєві Дачі включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 20 хв зі станції ДВРЗ і прибуває на станцію Караваєві Дачі о 08 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6927 сполученням Ніжин - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями ДВРЗ і Караваєві Дачі цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Депо Дарниця(21.57), Протасів Яр(22.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок ДВРЗ - Караваєві Дачі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом ДВРЗ Караваєві Дачі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку ДВРЗ - Караваєві Дачі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту ДВРЗ -Караваєві Дачі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту ДВРЗ — Караваєві Дачі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Караваєві Дачі — ДВРЗ