У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Шепетівка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Здолбунів-Пас. - Шепетівка:

Розклад поїздів і електричок Здолбунів-Пас. - Шепетівка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 5, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Здолбунів-Пас. вранці о 06 г 17 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 53 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 23 г 30 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Здолбунів-Пас. до пункту прибуття Шепетівка становить 1 г 24 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 54 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 53 хв.
Деякі поїзди від станції Здолбунів-Пас. до станції Шепетівка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Здолбунів-Пас. - Шепетівка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Здолбунів-Південний, Українка, Бадівка, Баранне, Кам'янка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Здолбунів-Пас. - Шепетівка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Шепетівка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Здолбунів-Пас. до станції Шепетівка можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Здолбунів-Пас. Шепетівка починається від 123.33 гривень. Квиток на електричку коштує 41.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Здолбунів-Пас. -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Шепетівка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Шепетівка — Здолбунів-Пас.

За маршрутом Здолбунів-Пас. - Шепетівка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Здолбунів-Пас. - Шепетівка Показати тільки електрички сполученням Здолбунів-Пас. - Шепетівка